Unia

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych
O Fundacji Medium

O nas

Kreatywne kampanie marketingowe czy skuteczna kreacja liderów politycznych – nasze projekty realizują określony cel. Indywidualnie dopasowana strategia połączona ze ścisłą współpracą z klientem pozwala nam najefektywniej wykorzystać Twój potencjał.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Dysponujemy unikalnymi narzędziami marketingowymi – poza działaniem agencyjnym jednocześnie wydajemy portale internetowe oraz bezpłatne gazety lokalne. Jako jedyna agencja w Toruniu nie jesteśmy zależni od konkurencyjnych środków przekazu jednocześnie efektywnie wykorzystując znajomość rynku.
Od lat skutecznie zajmujemy się reklamą produktową oraz wizerunkową.
Od 2013 roku z sukcesami prowadzimy lokalne kampanie wyborcze.
Współpracujemy z jednym z najlepszych lokalnych fotoreporterów w zakresie fotografii wizerunkowej, produktowej, okolicznościowej oraz produkcji video.
Profesjonalny zespół redakcyjny bez problemu stworzy angażują treści z zakresu copywriting’u.
W swojej ofercie posiadamy również projektowanie graficzne, przygotowanie sklepów internetowych oraz stron www.

Zaplanujemy Twoją kampanię, przygotujemy jej elementy oraz skutecznie przeprowadzimy.

Co nas wyróżnia

W naszej pracy najważniejsze jest dla nas osiągnięcie Twojego celu. Rozmawiamy, poznajemy Twoją firmę i dopiero wtedy przedstawiamy najbardziej dopasowane rozwiązania. Nie boimy się powiedzieć nie lub zasugerować niestandardowej drogi rozwiązania Twoich problemów. Nie zależy nam na generowaniu sztucznego poklasku – przejrzystość działań, uczciwość pracy oraz lojalność są dla nas kluczowymi elementami współpracy z kontrahentami. Dlatego większość z nich pozostaje z nami na lata.

Fundację Medium
tworzą

Radek Rzeszotek
Radek Rzeszotekreportażysta, , wydawca, historyk, doradca polityczny, podróżnik, wykładowca akademickiradekrzeszotek@gmail.com